MENEMEN TİCARET ODASI’NDAN ÖĞRENCİLERE TABLET DESTEĞİ

04-02-2021 15:44

466 kez okundu

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından her yıl ihtiyaç sahibi öğrencilere düzenli olarak yapılmakta olan eğitim yardımı, bu yıl eğitim ve öğretimin uzaktan online olarak yapılması nedeniyle “TOBB Küçük Parmaklar” projesi kapsamında tablet yardımı olarak yapıldı.
TOBB öncülüğünde başlatılan “Küçük Parmaklar” tablet kampanyası kapsamında ihtiyaç sahibi öğrencilere verilmek üzere TOBB tarafından 55 adet, Odamız tarafından 44 adet olmak üzere toplamda 99 adet klavyeli tablet Menemen İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne teslim edildi.
Menemen Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Süsoy, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erkan Çoban ve Yönetim Kurulu Üyesi Yılmaz Çetin ve Genel Sekreter Gönül Orun’un katılımıyla Odamızda gerçekleştirilen tören ile Menemen İlçe Milli Eğitim Müdürü Muharrem Bayındır’a teslim edildi.
Menemen İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ihtiyaç sahibi öğrencilere verilmek üzere dağıtılacak olan tabletlerin, iyi günlerde kullanılmasını temenni eder, öğrencilerimize eğitim hayatlarında başarılar dileriz
  • Yorum Yap

  • Ad Soyad:

  • Email:

  • Mesajınız: