İZBİLİM KOLEJİ İLE İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

24-03-2021 12:52

443 kez okundu

Menemen Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Süsoy, İzbilim Koleji Kurucusu Bora Karasu, Yönetim Kurulu Başkanı Behçet Yavuz ve Kurumsal iletişim Koordinatörü Fujer Ergen ile Odamız üyelerine yönelik iş birliği protokolü imzalandı.

 Menemen Ticaret Odası üyelerinin çocuklarına İzbilim Kolejinde öğrenim görmek istemeleri halinde sağlanacak indirim ve diğer avantajlar;

·         İzbilim Koleji, Menemen Ticaret Odası üye ve çalışanlarının çocuklarına, eğitim ücreti üzerinden %15 indirim sağlayacaktır. Ayrıca YAZ OKULU, SPOR OKULU gibi İzbilim Koleji organizasyonlarında da Menemen Ticaret Odası üyelerinin 1.Derece Yakınlarına geçerli olmak üzere %15 indirim yapılacaktır.

·         Kayıt esnasında, velinin Menemen Ticaret Odasına üye olduğuna ve çalıştığına dair kimlik ya da belge ibrazı yeterli olacaktır.

·         Menemen Ticaret Odası üyeleri ve çalışanların çocuklarını İzbilim Kolejine kayıt yaptırmak istemeleri halinde, okula kabul için gerekli sınava girmeleri ve tanıma çalışmalarına katılmaları zorunludur. Söz konusu sınav ve tanıma çalışması sonucuna gerekli seviyeye ulaşamayanların ve özel eğitime ihtiyacı olduğu tespit edilen öğrencinin kaydının yapılıp yapılmayacağı İzbilim Koleji Kayıt Kabul Komisyonunda değerlendirilir.

·         İndirimler, öğrencinin öğrenim gördüğü kademe boyunca geçerli olacaktır. Ancak, öğrencinin okul kurallarına ısrarlı olarak uymaması, disiplin cezası alması halinde durum Menemen Ticaret Odası ve öğrencinin velisine yazılı olarak bildirilir ve bir sonraki yıl indirimi kesilir.

Bilgilerinize sunulur.

  • Yorum Yap

  • Ad Soyad:

  • Email:

  • Mesajınız: