Can Hastanesi ve Menemen Ticaret Odası İşbirliği Gerçekleştirdi

25-06-2019 13:44

105 kez okundu

 

Can Hastanesi ve Menemen Ticaret Odası İşbirliği Gerçekleştirdi

**Çiğli’de bulunan İzmir Özel Can Hastanesi Menemen Ticaret Odası ile protokol yaparak, oda üyelerinin sağlık hizmetlerinden avantajlı faydalanmasını sağlayacak.

Menemen Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Süsoy ile Özel Can Hastanesi Mesul Müdür Yardımcısı Doç Dr. Hüseyin Can arasında imzalanan anlaşma gereği, Menemen Ticaret Odası üyeleri ve birinci dereceden yakınları Can Hastanesi sağlık hizmetlerinden avantajlı olarak faydalanabilecek.

Can Sağlık Seminerleri Planlanıyor

Menemen Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Süsoy, 2 bin 500 üyeye sahip oda üyelerine avantaj sağlamak için Çiğli’de bulunan İzmir Can Hastanesi ile kurumsal anlaşma yaptıklarını belirterek, şöyle devam etti;

“Özellikle önleyici tıp ile hastalanmadan hastaneye gidilmesi konusunda da Can Hastanesi ile bilgilendirici çalışmalar yapmak istiyoruz. Çünkü sağlığın değerini biliyoruz... Menemen Ticaret Odası olarak üyelerimize yönelik ‘Can Sağlık Seminerleri’ yaparak, değerli hekimlerle üyelerimizi buluşturacağız. Bu işbirliği hem üyelerimize avantajlı sağlık hizmetleri sunacak, hem de doktora gitmekten bizleri alıkoyan kaygılarımızdan uzaklaşmamızı sağlayacak.”

İzmir Özel Can Hastanesi Mesul Müdür Yardımcısı Doç.Dr.Hüseyin Can ise kamu ve özel kurum ve kuruluşlarıyla işbirliklerine her zaman hazır olduklarını dile getirerek, “Endokrinoloji, uyku laboratuvarı dahil 30 tıbbi branşı, yenidoğan ve erişkin yoğun bakım servisleri, 6 ameliyathanesi, 95 yatağı ve hepsinden önemlisi alanında uzman hekimleri ve personeliyle kısa zamanda İzmir’e can getirdi. 7/24 hizmet veren hastanemizde, hasta memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. Menemen Ticaret Odası üyelerine de hizmet vermekten mutluluk duyacağız “ dedi.

Protokol gereği Menemen Ticaret Odası tüm üyeleri ve birinci derece yakınları hastane hizmetlerinden indirimli olarak faydalanabilecekler. İndirim kapsamında SGK’lı üyelerimiz için %10 ve check-up işlemlerinde %15, sosyal güvencesi olmayan üyelerimiz %20 indirimli olarak yararlanabileceklerdir.

 

  • Yorum Yap

  • Ad Soyad:

  • Email:

  • Mesajınız: